Home

Propadnout neloajálnost hostitel fotbal hlízov arašídy třída svatý

Úvod | FOTBAL HLÍZOV, z.s.

Fotbal Hlízov, z.s. - TJ Jawa Divišov - FOTBAL Hlízov 3:5 (0:4) branky:  Tafel 2x, Šusta, Růžička P, Šesták. Poslední podzimní utkání 1.A třídy  zvládli naši fotbalisté vítězně. | Facebook
Fotbal Hlízov, z.s. - TJ Jawa Divišov - FOTBAL Hlízov 3:5 (0:4) branky: Tafel 2x, Šusta, Růžička P, Šesták. Poslední podzimní utkání 1.A třídy zvládli naši fotbalisté vítězně. | Facebook

Fotbal Hlízov, z.s. | Hlízov

Oslabený Slovan zaskočil Hlízov. Kouč Linhart ušetří za občerstvení -  Kutnohorský deník
Oslabený Slovan zaskočil Hlízov. Kouč Linhart ušetří za občerstvení - Kutnohorský deník

Články | FK Pšovka Mělník

FOTBAL HLÍZOV, z.s.

Hlízov v prvním přátelském utkání představil většinu svých letních posil ::  Regionální zpravodajství
Hlízov v prvním přátelském utkání představil většinu svých letních posil :: Regionální zpravodajství

Hlízov vykročil do další sezony v I. B třídě výhrou, doma porazil Uhlířské  Janovice :: Regionální zpravodajství
Hlízov vykročil do další sezony v I. B třídě výhrou, doma porazil Uhlířské Janovice :: Regionální zpravodajství

2.10.2021 Fotbal Hlízov - FK Čáslav ,,B,, 2:0 (0:0) - YouTube

TJ Pátek - 📆 V sobotu nastoupí naše "A” mužstvo ke svému dalšímu  mistrovskému utkání. V rámci 9. kola nejnižší krajské soutěže I.B třída sk.  C přivítáme na svém hřišti tým z
TJ Pátek - 📆 V sobotu nastoupí naše "A” mužstvo ke svému dalšímu mistrovskému utkání. V rámci 9. kola nejnižší krajské soutěže I.B třída sk. C přivítáme na svém hřišti tým z

Hlízov na soupeře nestačil, o výsledku rozhodl začátek druhého poločasu ::  Regionální zpravodajství
Hlízov na soupeře nestačil, o výsledku rozhodl začátek druhého poločasu :: Regionální zpravodajství

Hlízov zahazoval šance ve velkém. Pomohlo mu poločasové střídání -  Kutnohorský deník
Hlízov zahazoval šance ve velkém. Pomohlo mu poločasové střídání - Kutnohorský deník

Hlízovský trenér Linhart byl hodně rozladěný. Jeho zkušený tým ho zklamal -  Kutnohorský deník
Hlízovský trenér Linhart byl hodně rozladěný. Jeho zkušený tým ho zklamal - Kutnohorský deník

Hlízov přejel soupeře z předposledního místa potupným výsledkem 9:0! ::  Regionální zpravodajství
Hlízov přejel soupeře z předposledního místa potupným výsledkem 9:0! :: Regionální zpravodajství

Hlízov představil novou posilu - Tomáše Vyhnánka z Uhlířských Janovic ::  Regionální zpravodajství
Hlízov představil novou posilu - Tomáše Vyhnánka z Uhlířských Janovic :: Regionální zpravodajství

Fotogalerie: I. A třída: FK Pšovka Mělník - Fotbal Hlízov - Mělnický deník

Hlízov v prvním přípravném zápase porazil dorost Čáslavi :: Regionální  zpravodajství
Hlízov v prvním přípravném zápase porazil dorost Čáslavi :: Regionální zpravodajství

Pikantní střet Hlízova a Sokolče. Šest gólů, penalta, obrat a dvě vyloučení  - Kutnohorský deník
Pikantní střet Hlízova a Sokolče. Šest gólů, penalta, obrat a dvě vyloučení - Kutnohorský deník